google-site-verification=lIEUbDtj7HBr2gEnyF4nyff6XCxff6VZaDFLGO3sOgY Bitlis Balı Bitlis Süzme Balı Bitlis Karakovan Balı, Karakovan Balı, Karakovan Bal, Sepet Bal, Doğal Bal, Organik Bal, Ham Bal, Şifa Bal, Anzer Balı

Kalite, güven ve istikrar ticari hayatımızın temel prensipleridir. Sunmuş olduğumuz ballarda kaliteyi, güveni ve sürekliliği esas alarak müşterilerimize en uygun ürünleri ulaştırmaya çalışıyoruz. Butik balcılık konusunda yıllara varan deneyimimiz, Türkiye’nin dört bir tarafındaki tedarik ağımız ve ürünlerimizdeki çeşitlilik ve tazelik ile pek çok saygın firmanın bal ve arı ürünleri tedarikini sağlamakta, kalite ve güveni en ucuz ve en kısa yoldan ulaştırmaktayız.

Ürün gamı çok çeşitli olmakla birlikte özel grup ürünlerin tedarikini yaptığımız gibi talep edildiği takdirde yüksek tonajlarda konvansiyonel bal tedariki de yapabilmekteyiz. Gerek yurtiçi satışlarınızda gerekse de ihracata ürün temin etmekteyiz. Türkiye’nin birçok bölgesinden toplayıp getirdiğimiz ürünlerin analizlerini ve kontrollerini yaptıktan sonra güvenilir bir şekilde vermekteyiz.

Toptan satışlarımız konusunda daha fazla bilgilenmek için bizi arayabilirsiniz.